SAHA EKİBİ YÖNETİCİLERİNİZ İÇİN

Otomatik planlama ve sevk etme araçları ile saha ekibinizi; doğru zamanda, doğru bilgilerle doğru yere yönlendirerek müşteri memnuniyetini arttırın.
Ekibinizi sahada hareket halinde iken gerçek zamanlı olarak izleyin ve saha ekibinizin ne kadar etkin olduğuna dair anında bilgi edinin.
Güçlü araçlar ile saha ekibiniz için görevler oluşturun, saha ekibinizi organize edin, yönetin ve izleyin.
Özel mobil formlar aracılığıyla, saha ekibinizi, sahadaki kritik verileri toplamaları ve servis raporlarını oluşturmaları için güçlendirin.

Saha ekibinize, sahada verimli çalışmasını sağlayacak bilgilere erişim yetkisi verin ve müşteri servis deneyimini mükemmelleştirmek için ilgili bilgileri paylaşın.

SAHA EKİBİNİZ İÇİN

Mobil uygulamanızdan iş detaylarına anında erişin ve atanan görevlerinizi verimli bir şekilde tamamlamak için doğru araçları kullanarak görev yerinize zamanında varın.
İşinizi, müşterilerinize atanan görevlerden ve müşteri konumlarına kadar tüm açılardan değerlendirin. Mobil cihazınızdan görevlerinizi gözden geçirin.
Mobil cihazınızdaki ekip içi iletişim araçları sayesinde anlık güncellemeler alarak bütün detaylar hakkında bilgi sahibi olun.
İnternet bağlantısının olmadığı durumlarda bile FieldPie’ı kullanarak çalışmaya devam edin. Çevrimdışı çalışma destek aracı ile çalışmalarınızı kaydedin.
Sahada gerçekleştirilen servisle ilgili fotoğraflar çekin, notlar ekleyin ve tamamlanan servislerden sonra müşteri imzasını dijital olarak alın.
DEMO TALEBİ

FieldPie, Sahadaki Tüm Servis Aktivitelerini Kapsayan Zengin Özellikler ile Tasarlandı