SAHA EKİBİ YÖNETİCİLERİNİZ İÇİN

Saha ekibinizin programlarını oluşturun, sıralayın ve gelişmiş yönetimsel raporları kullanarak satış ekibinizin performansına ilişkin ayrıntılı bilgi edinin.
Fırsatlarınıza yönelik aktiviteleri bir araya getirerek satış ekibinizin fırsatlar üzerindeki etkinliğini arttırın.
Siparişler ile ilgili tüm detayları kontrol altına alarak sipariş takip sürecinizi kolaylaştırın.
Sahada doğru satış verilerini yakalamak için esnek mobil formlar tasarlayın ve bunları satış ekipleriniz için özelleştirin.
Sınırsız sunuma ve ürün detaylarına kolayca erişin ve anında doğru bilgi paylaşımı ile saha satış ekibinizin daha çok fırsat yakalamasına yardım edin.

SAHA EKİBİNİZ İÇİN

Mobil cihazınız aracılığıyla planlanan ziyaretlerinizi görün veya plan dışı ziyaretlerinizi oluşturun, gün boyunca güncellemeleri alın ve görev detaylarınızı inceleyin.
Sahada hareket halinde iken doğru adaylara odaklanın ve anlamlı müşteri öngörüleri ile kaliteli adayları fırsatlara çevirin.
Satış sürecini düzgünce idare edebilmek için yayınlanan duyurulara, Ekip İçi İletişim araçlarını kullanarak hızlıca ulaşın ve ekip arkadaşlarınızla son güncellemeleri anlık olarak paylaşın.
Çevrimdışı olsanız dahi nerede olursanız olun çalışmaya devam edin. FieldPie’ın gelişmiş çevrimdışı çalışma yetkinliği ile satış verilerinizi nereye giderseniz oraya taşıyın.
Sahada satın alma siparişleri oluşturun ve kolayca sipariş detaylarını girin. Satış işlemlerini tamamlayın, müşteri imzalarını dijital olarak alın ve sipariş sürecini fotograflar ile destekleyin.
DEMO TALEBİ

FieldPie, Sahadaki Tüm Satış Aktivitelerini Kapsayan Zengin Özellikler ile Tasarlandı