SAHA EKİBİ YÖNETİCİLERİNİZ İÇİN

Planlama sürecini hızlandırın, saha ekibinizin verimliliğini arttırın ve randevuları her zamankinden daha verimli yönetin.
Saha ekibinizin müşteri etkileşimlerini yönetin, takip edin ve saha ekibiniz üzerinde anında kontrol sahibi olun.
Toplam saha ekibi verimliliğini en iyi duruma getirmek için görev yerinde harcanan zamanı izleyin ve yakındaki ekip üyelerini görün.
Güncel bilgilendirmelerle saha ekibinizin gücüne güç katın ve işlerinizi hızlandırın, sorunları gerçekleşmeden engelleyin.
Saha aktivitelerinin ayrıntılı raporlarını görüntüleyin ve tüm saha aktiviteleriniz hakkında daha derin bilgiler edinin. Karmaşık saha faaliyetlerini kolayca kontrol edin.

SAHA EKİBİNİZ İÇİN

Mobil cihazınızdan planlanan ziyaretlerinizi görün veya plansız ziyaretler oluşturun, gün boyunca güncellemeleri alın ve görev detaylarını inceleyin.
Esnek araçlar ile müşteri odaklı süreçleri sahada yönetin.
Güçlü ekip içi iletişim araçlarıyla tüm ekip üyeleriyle iletişiminizi sürdürün.  Saha yöneticilerinizden anlık uyarılar alın.

İnternet bağlantısı olmasa bile sahada veri toplamaya ve saha aktivitelerinizi yürütmeye devam edin. Çevrimiçi duruma geldiğinizde verileriniz güvenli bir şekilde senkronize edilir.

Müşteri ilişkileriniz için önemli olan tüm geçmiş verilerinize erişin ve sonraki işlemleriniz için doğru kararları alın.
DEMO TALEBİ

FieldPie, Sahadaki Tüm Operasyon Aktivitelerini Kapsayan Zengin Özellikler ile Tasarlandı