SAHA EKİBİ YÖNETİCİLERİNİZ İÇİN

Planlarınızı oluşturun ve görevleri doğru saha ekibinize atayın. Saha ekibinizin aktivitelerini baştan sona izleyin ve takip edin.
Dakikalar içinde tamamen özelleştirilebilir mobil formlar tasarlayın ve bu formları anında saha ekibinizi kullanabileceği hale getirin.
Tüm saha ekibinizin planlanan görevleri tamamladığından emin olun ve gerçek zamanlı olarak aktivite sonuçlarını izleyin.
Tüm denetim verilerini grafiksel ve listeye dayalı yönetim raporları ile kolayca izleyin. Tüm denetim raporlarına tek bir platformdan ulaşın.
Saha ekibinizin servis bilgilerini yaratmasını, yönetmesini ve saklamasını sağlayın, dokümanlarınızı ve verinizi bir arada tutarak saha ekibinizle esnek bir ortamda paylaşın; buna anlık veri senkronizasyonu ya da Excel ve CSV dosyaları dahil.

SAHA EKİBİNİZ İÇİN

Fotoğraflar, imzalar ve barkodlar dahil olmak üzere, özel esnek formlar ile sahadan anında veri toplayın. Saha aktivitelerinizi güçlendirmek ve saha bilgilerinizi kaydetmek için notlar ve hatırlatma özelliklerinin avantajını kullanın.
Mobil cihazınızdan planlanan ziyaretlerinizi görün veya plansız ziyaretler oluşturun, gün boyunca güncellemeleri alın ve görev detaylarını inceleyin.
Geçmişteki tüm denetim aktivitelerini, tarih, saat ve lokasyona göre inceleyin. Bir sonraki ziyaretiniz için düzeltici önlemler alın.
Güçlü ekip içi iletişim araçlarıyla tüm ekip üyeleriyle iletişiminizi sürdürün. Saha yöneticilerinizden anlık uyarıları alın.

İnternet bağlantısı olmasa bile sahada veri toplamaya ve denetim aktivitelerinizi yürütmeye devam edin. Çevrimiçi duruma geldiğinizde verileriniz güvenli bir şekilde senkronize edilir.

DEMO TALEBİ

FieldPie, Sahadaki Tüm Denetim Aktivitelerini Kapsayan Zengin Özellikler ile Tasarlandı